سمینار آخرین دستاوردهای صنعت پلیمر، کامپاند و مستربچ گروه بسپار شیمی سپیدان

در حاشیه نمایشگاه مشهدپلاست همایشی با موضوع معرفی آخرین دستاوردهای مهندسی شرکت بسپار شیمی سپیدان در صنعت کامپاند و مستربچ در هتل قصر طلایی مشهد برگزار شد.
سرپرست ارتباطات و امور بین الملل شرکت بسپار شیمی سپیدان گفت با توجه به اینکه مشهد با فعالیت بیش از ۶۰۰ واحد تولیدی یکی از قطبهای صنعت پلاستیک کشور است بمنظور رفع نیاز صنایعی چون؛ لوازم خانگی، خودرو، برق و الکترونیک ، فیلم و بسته بندی، کشاورزی و آبیاری و …این سمینار برگزار شد.
مهندس فاخرزاده افزود؛ در ابتدای این نشست اقای دکتر علیخانی ضمن خیرمقدم به مدعووین گزارشی از فعالیت و ظرفیت کنونی تولید شرکت که سالانه ۷۵ هزار تن انواع کامپاند و مستربچ می باشد ارائه کرد و گفت با ترسیم سیاستهای سند توسعه بدنبال راه اندازی کارخانه ای جدید در استان مرکزی هستیم تا ظرفیت تولید را اضافه کنیم.
وی گفت در ادامه نشست مهندس یوسفی مدیر واحد تحقیقات شرکت بسپار شیمی سپیدان نیز گزارشی از آخرین دستاوردهای دانش بنیان شرکت ارائه کرد.
بررسی و تحلیل مشکلات صنایع مختلف پلیمری و ارائه راه حل و معرفی محصولی جدید، دانش بنیان و جایگزین جهت بهبود کیفیت و رفع مشکلات رایج فعلی از مهمترین اهداف برگزاری سمینار بود.
مهندس فاخرزاده گفت ؛ در این همایش یکروزه بزرگ ترین تولید کننده قطعات و محصولات پلیمری صنایع مختلفی چون؛ لوازم خانگی، خودرو، برق و الکترونیک و …حضور داشتند.
وی افزود ؛ ارائه مقاله های علمی ، پاسخ به سوالات تخصصی برخی از فعالان صنعت و ارائه راهکار جهت رفع دغدغه های کیفی محصولات ، برقراری ارتباط واحدهای تولیدی با مرکز تحقیقات شرکت بسپارشیمی سپیدان و برپایی نشست های تخصصی از دیگر برنامه های این نشست تخصصی بود.

لینک خبر در سایت مرجع