بازدید وزیر محترم صمت، نمایندگان مجلس و هیئت همراه از گروه بسپار شیمی سپیدان

بازدید وزیر صنعت معدن و تجارت از محصولات دانش بنیان شرکت بسپار شیمی سپیدان در حاشیه افتتاح بزرگترین شرکت تولید ماشی ظرفشویی کشور در اصفهان
سرپرست واحد ارتباطات و توسعه روابط بین الملل شرکت بسپار شیمی سپیدان گفت ؛ در سفر وزیر صنعت معدن و تجارت به اصفهان، بزرگترین خط تولید ماشین ظرفشویی کشور ، در گروه صنعتی انتخاب واقع در شهرک صنعتی مورچه خورت اصفهان افتتاح شد.
مهندس فاخرزاده گفت ؛ با راه اندازی این خط روزانه هزارو ۵۰۰ دستگاه ماشین ظرفشویی در انواع مختلف تولید می شود که مواد اولیه قطعات پلیمری این مجموعه در شرکت بسپار شیمی سپیدان تامین می شود.
وی گفت ؛ آقای علی آبادی وزیر صمت در حاشیه مراسم افتتاح این خط تولید از خودکفایی در صنعت لوازم خانگی خبر داد و گفت ؛ این خودکفایی بواسطه تکمیل زنجیره تولید از دانش گرفته تا تامین مواد اولیه و طراحی و ساخت محصول نهایی حاصل شده است.
آقای فاخرزاده خاطرنشان کرد ؛در این مراسم محمدرضا دیانی مدیرعامل گروه صنعتی انتخاب خطاب به وزیر صمت از رفع نگرانیها بواسطه بومی شدن دانش ساخت انواع کامپاند و مستربچ که حلقه اصلی تولید لوازم خانگی است خبر داده و گفته ، با تکمیل زنجیره تولید بدنبال افزایش ظرفیت تولید محصول در داخل هستیم.
با راه اندازی خط تولید ماشین ظرفشویی در اسنوا ،سالانه با تولید ۳۵۰ هزار دستگاه ماشین ظرفشویی نیمی از نیاز کشور در داخل تامین خواهد شد.

لینک خبر در سایت مرجع